Je tu opět čas uhodnout, kde je míč!

Minulý rok jsme se skvěle pobavili s naší soutěží na téma Euro 2012 pod názvem ‘Hádejte, kde je míč!’, a proto jsme si řekli, že to letos zopakujeme. Nicméně jsme se rozhodli pro jinou hru. Inspirace tentokrát pochází z Olympijských her v Londýně 2012 a jedná se o plážový volejbal! ‘Hádejte, kde je míč!’ s MegaLoto, soutěž je naprosto ZDARMA a vyhrát můžete herní kredit v hodnotě €600!

Loterijní nadšenci vědí o napínavých soutěžích, promo akcích a rozdávání cen, pro něž je MegaLoto oblíbené. Vyhrát velký jackpot je samozřejmě hlavní cíl, ale proč se při tom nepobavit? Pravidelní hráči na našich stránkách vědí, že se s MegaLoto vždy dobře pobaví!

 

Je čas na plážový volejbal

Zkuste své štěstí v naší klasické ‘novinové’ hře ‘Hádejte, kde je míč’! Přestože je hra spojována s fotbalem, MegaLoto představuje tentokrát úplně jiný sport – plážový volejbal!

Hádejte, kde je míč! - plážový volejbal

Na rozdíl od fotbalu se plážový volejbal nehraje na trávníku a hraje se rukama. A ještě se zmiňme o tom, že v tomto případě hrají ženy!

 

Jak vyhrát herní kredit v hodnotě €600

Této soutěže se můžete zúčastnit naprosto ZDARMA (není vyžadován žádný nákup) a je k dispozici všem hráčům MegaLoto.
Jednoduše hádejte, kde si myslíte, že je míč na fotografii na soutěžní stránce. První čtyři nejbližší odhady vyhrají každý herní kredit v hodnotě €600, který bude přímo přidán na jejich herní účty.

Na své tipy máte celých 21 dní, až do 25. února 2013, a existuje několik způsobů, jak získat vstupy do této soutěže. Čím více vstupů máte, tím více odhadů můžete uskutečnit a tím také zvýšit své šance na vítězství.

Zde jsou způsoby, jak můžete získat vstupy do této soutěže:

Registrujte se na MegaLoto, pokud jste tak již neučinili! Je to rychlé, zdarma a získáte tím 5 vstupů do soutěže. Nezakládejte si prosím více účtů (registrovat se znovu a znovu), jinak to bude mít za následek diskvalifikaci ze soutěže.

Aktualizujte své údaje a získejte tak 4 vstupy! Toto je velice snadné učinit a také to slouží k ujistění se,  že máme vaše nejaktuálnější kontaktní informace pro případ, že se s vámi musíme spojit. Poznámka: toto platí pouze po dobu trvání soutěžního období.

Přihlašte se! Jednoduše se přihlašte ke svému hernímu účtu a získáte tak 1 vstup do soutěže, maximálně 1 vstup na den. Pokud se přihlásíte ke svému účtu každý den po dobu trvání soutěže, získáte celkem 21 vstupů!

Jak sami vidíte, není žádný důvod k promeškání naší soutěže ‘Hádejte, kde je míč: verze plážový volejbal’ – bude to zábava A můžete vyhrát 1 ze 4 cen, herní kredit v hodnotě €600!

Hádejte, kde je míč!

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.