Větší Jackpoty V Novém Formátu Loterie Powerball

Na oslavu 20-tého výročí USA Powerball byly provedeny některé velké změny v loterijním formátu hry. MegaLoto.cz se podívá na tyto nové změny, které se konají v Powerballu.

S účinností od 15. ledna 2012, USA Powerball loterie bude provádět nové změny ve svém neuvěřitelně populárním formátu hry.

Takže, jaké že to změny můžeme očekávat od této nové loterijní struktury?

USA Powerball Lottery

Větší jackpoty a lepší šance

Ano, čtete správně. Již jedna z nejpopulárnějších loterií na světě, Powerball je nyní ještě lepší se zvýšenými velikostmi jackpotů a lepšími šancemi na výhru!

• Počáteční velikost jackpotu bude ZDVOJNÁSOBENA, zvýšena z $20 milionů na $40 milionů.

• Druhá úroveň cen bude dramatický navýšena, z $200 000 na $1 milion.

S každým malým počítáním v těchto dnech organizátoři Powerballu dokonce navýšili nejnižší cenu z $3 na $4 (pro shodu pouze šťastného Powerballu).

• Skupina ‘Powerball’ bílých míčků se sníží ze 39 míčků na 35 míčků – čímž se šance na výhru jackpotu ještě více zvýší.

Hráči budou mít nyní šanci vyhrát cenu v loterii Powerball 1 ku 31.8. Samotný jackpot nyní nabízí lepší šance než jeho multi-státní protějšek loterie Megamillions.

Vzrušující Powerball změny

Loterie USA Powerball je v současnosti zaznamenána jako ta s 3-tím největším jackpotem, který byl kdz na světě vyhrán. Dne 18. února 2006 mělo osm spolupracovníků z masokombinátu v Nebrasce výherní los a domů si odnesli $365 milionů amerických dolarů. Nový formát loterie Powerball slibuje, že představí mnohem více lidem vzrušující životní styl milionářů.

Losování loterie Powerball se konají každou středu a sobotu. První losování představí nové změny a bude se konat 18. ledna 2012.

Hodně štěstí všem našim hráčům!

Zdroj: http://www.moje-obchody.cz/en/online-betting/

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.